Ukázky, partneři

Zavřít dialog
Please Wait
 

Chcete mít svoji 3D 360° expozici, ale nevíte ještě přesně, jak ji kreativně pojmout? Projděte si expozice našich partnerů a nechte se jimi inspirovat.

Nové vinařství

Tato expozice byla vytvořená pro účely 3D kongresu HealthProfessional. Pomocí 360° kamery jsme natočili opravdovou provozovnu Nového vinařství a prostory doplnili o interaktivní prvky. Jak se Vám líbí?

 

Papilonia

Papilonia je jeden z vystavovatelů posledního Franchising fora a výstavy franchisingu. Naše kreativní 3D prostředí se snažilo v expozici napodobit krásu skutečných motýlích domů, které najdete v Praze, Brně, Karlových Varech a nebo Lipně, a to včetně letajících motýlů.

 

Remax

Největší realitní síť v ČR a SR používá svoji 3D 360° expozici při náboru nových realitních makléřů a provozovatelů poboček Remax. Osvědčilo se jim toto moderní prostředí, kde mají pohromadě všechny materiály pro budoucí franchisanty.

 

Pizza HUT

Tento řetězec se skvělou pizzou byl vystavovatelem na posledním Franchising foru a Výstavě franchisingu. Cílem expozice bylo představit koncept franchisy případným další investorům a podnikatelům, kteří by si rádi otevřeli vlastní pobočku Pizzy Hut.

 

Česká asociace franchisingu

Asociace je jedním z našich nejvýznamnějších partnerů. Nebojí se nových výzev a svoji poslední akci Franchising forum a Výstavu franchisingu uspořádali online v prostředí 3D 360°. Takto vypadala jejich expozice.

 

EDUWIN

Co bychom to byli za firmu, kdybych neměli v prostředí 3D 360° vlastní prezentaci? Podívejte se na expozici bohatou na prvky, které můžete použít, pokud se rozhodnete spolu s námi vytvořit prezentaci Vaší firmy, Vašich produktů nebo služeb.

 

Síň slávy

Prostor 3D 360° nezná žádná omezení. Vezmeme Vás třeba do historie a oživíme Vám přímo před očima dávno zesnulé postavy. Pojďte se seznámit s legendami z oblasti farmacie jako je August Oetker, Heinrich Emanuel Merck nebo Gedeon Richter.

 
Tvorba www stránek
a informačních portálů Olomouc
Tato stránka používá cookies za účelem efektivního poskytování služeb. Používáním této stránky s tím souhlasíte.